VEĽKOOBCHOD

VEĽKOOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA

Veľkoobchodná činnosť je dôležitou súčasťou nášho podnikania. V rámci veľkoobchodu predávame za veľkoobchodné ceny maloobchodom, elektrikárom, stavebným firmám a ďalším veľkoodberateľom. Týmto partnerom buď zasielame tovar kuriérskou službou do ich prevádzok, alebo je možné si ho vyzdvihnúť v našom sklade. Ak máte záujem o spoluprácu na báze veľkoobchodu, neváhajte nás kontaktovať.

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode smdLEDziarovky.sk za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie. Po zaregistrovaní sa v našom eshope nás kontaktujte telefonicky na t.č. 0907 507 405, následne Vás zaradíme do VO skupiny.

Dôvody prečo spolupracovať

  • Rýchle vybavenie objednávky
  • Kvalitné a spoľahlivé služby a tovar
  • Najlacnejší tovar priamo od výrobcu
  • Máme nízke náklady na prevádzku, preto si môžme dovoliť znižovať cenySPOLUPRÁCA S E-SHOPMI

Samostatnou kategóriou veľkoobchodných zákazníkov sú internetové obchody, ktorým ponúkame hneď niekoľko možností spolupráce pri predaji technológie LED.

Predaj z vlastného skladu - eshop si u nás nakúpi LED žiarovky, LED pásy a ďalší náš tovar za veľkoobchodnú cenu, my mu ich doručíme, prípadne si ich u nás vyzdvihne sám, a predáva ich svojim zákazníkom z vlastného skladu.

Predaj z nášho skladu (dropshipping) - eshop predáva náš tovar bez toho, že ho má fyzicky v sklade. Partnerský eshop potom, čo prijme od zákazníka objednávku, mu vystaví faktúru a zašle nám ju. My jeho faktúru vytlačíme, pridáme k tovaru, ktorý odošleme pod hlavičkou partnerského eshopu priamo jeho zákazníkovi. Naša firma neprichádza do priameho kontaktu so zákazníkom, spokojný zákazník si teda nabudúce nekúpi u nás, ale vráti sa do partnerského eshopu, pod ktorého hlavičkou bol obchod realizovaný.

Provízny predaj - partner ponúka náš tovar, a po uskutočnení objednávky nám odovzdá kontakt na zákazníka. My so zákazníkom všetko dohodneme a obchod zrealizujeme pod našou hlavičkou. Partner potom dostáva províziu za sprostredkované obchody. Tento spôsob fungovania nie je obmedzený nutne len na eshopy, ale je realizovateľný aj s ďalšími (internetovými) projekty.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Pre každého zákazníka vieme vypracovať individuálnu ponuku.